2. svi
02.05.2024.

PO TREŠNJICA – aktivnosti u veljači, ožujku i travnju 2024.

Maskenbal u DV Trešnjica

Maskenbali u vrtiću su uvijek zabavni! Djeca su odabrala kostime svog omiljenog lika iz crtića i provela dan u igri i zabavi s prijateljima. To je sjajan način za poticanje kreativnosti i socijalizacije kod djece.

Baš se lijepo maškaravat igrat pjevat i zabavljat...

Posjetili su nas vatrogasci DVD Žrnovnica. Upoznali su djecu s opremom koju koriste za gašenje požara, vatrogasnom odjećom i obućom. Djeca su imala mogućnost ući i u vatrogasno vozilo te vidjeti što se sve u njemu nalazi.

Hvala našim vatrogascima!

SURADNJA S RODITELJIMA

Posjetili smo stolarsku radionicu gosp. Rafaela - tata od našeg Noe. Tata Rafo primio nas je s radošću i pokazao djeci svoju radionicu. Djeca su vidjela kako izgleda velika pila za pilanje dasaka, blanja, bušilica, usisivač za usisavanje pilotine. Vidjeli su proces izrade škure, pokazao im je malu kućicu od drva koju je izradio te darovao djeci za igru u vrtiću. Naši dječaci vole igrati nogomet pa im je obećao izraditi i nogometne golove.

Veliko HVALA našem Noi, tati Rafaelu i cijeloj obitelji Marin!

Divan poklon je stigao u naš vrtić. Stolar je sigurno uložio puno truda i ljubavi u izradi nogometnh golova za vrtić. Djeca će uživati u igri s njima!

Veliko HVALA gosp. Rafaelu!

SURADNJA S RODITELJIMA

Posjet obitelji Strunje i proslava Pavinog 5.-og rođendana. Djeca su uživala u igri nogometa, vožnji bicikle i romobila, sviranju glazbenih instrumenata, sakupljanju pužića... Bilo nam je veselo i zabavno.

Veliko HVALA našem Pavi i njegovoj obitelji!

Obilježili smo Dan planeta Zemlje brigom za maslinu i sadnjom biljke ružmarina u našem vrtu. Ovim aktivnostoma potičemo ljubav prema prirodi i ekološku svijest. Djeca su imala priliku naučiti o važnosti biljaka za okoliš, kako ih uzgajati i njegovati. Važno je čuvati prirodu i brinuti s o njoj kako bismo osigurali bolju budućnost za našu planetu.

Posjet Poljudu HNK HAJDUK za djecu je bilo uzbudljivo putovanje kroz povijest kluba, razgledavanje muzeja i pehara koji svjedoče o slavnim trenucima, upoznavanje s legendama kluba te doživljaj dolaska na nogometni teren. Djeca su imala priliku osjetiti kao pravi profesionalci dok su boravili u sobi za potpisivanje ugovora, stvarajući nezaboravne trenutke igrajući se i maštajući o budućnosti u nogometu. Ovo iskustvo potiče njihovu ljubav prema sportu te može inspirirati nove generacije nogometaša i navijača.