20. pro
20.12.2017.

Djeca dječjeg vrtića Radost-Split čestitala su Božić gradonačelniku i gradskim vijećnicima Djeca dječjeg vrtića Radost Split već tradicionalno sudjeluju u manifestaciji ˝Djeca čestitaju Božić gradonačelniku˝. Djeca odgojne skupine podružnice Popaj, zajedno sa svojim odgojiteljicama Tatjanom Kljenak i Gordanom Krasnić, pripremila su i izvela prigodnu točku. Izloženi su radovi djece iz odgojne skupine posebnog likovnog programa podružnice Popaj odgojiteljice Maje Plazibat. Odgojiteljice posebnog likovnog programa podružnice Srećica, Tajana Jurišić i Anita Bokšić, su zajedno s djecom osmislile i izradile ukrase za jelku. „Neka naša ljubav i vaše želje razvesele i uljepšaju vaš i naš Split“, poručio je dječak Marko u ime svih gradskih vrtića te gradonačelniku poklonio veliku oslikanu čestitku. Na kraju predstave djeci splitskih vrtića podijeljeni su darovi.