18. sij
18.01.2023.

eTwinning/Erasmus+ -dobrobiti i mogućnosti za podizanje kvalitete ustanove

17. siječnja 2023. godine u dječjem vrtiću Srećica održana je radionica za odgojitelje i stručne suradnike. Radionicu je održala odgojiteljica mentorica Slađana Curić Petričević iz DV Cvit Mediterana te nas upoznala s mogućnostima eTwinning i Erasmus+ programa i projektima međunarodne suradnje s predškolskim ustanovama u Europi i izvan nje. Prenijela nam je iskustva i prezentirala aktivnosti u kojima je sudjelovala s kolegama iz svog vrtića te prikazala lepezu mogućnosti za aktivno uključivanje u Erasmus zajednicu. Na ovaj način svim odgojno-obrazovnim djelatnicima našeg vrtića otvorena su vrata prema međunarodnoj suradnji među stručnjacima odgojno-obrazovnog profila, a sve na dobrobit djece i podizanje kvalitete rada ustanove.