10. svi
10.05.2023.

Pozivnica na zajednički okrugli stol dana 15. svibnja 2023.

Poštovana/i,

Čast nam je i zadovoljstvo pozvati Vas da povodom Međunarodnog dana obitelji svojim prisustvom i učešćem na zajedničkom okruglom stolu ovom prilikom doprinesete obilježavanju i značenju istog. Okrugli stol, u sklopu EU projekata koji se provode u našim vrtićima, održati će se dana 15.svibnja 2023. s početkom u 10:00 sati u Gradskoj knjižnici Marko Marulić u Splitu, na adresi Ulica slobode 2.

EU projekti koji se provode, između ostalog, imaju za cilj dodatno umrežavanje i kvalitetniju suradnju dionika u području predškolskog odgoja, bolju suradnju s roditeljima i pružanje bolje usluge djeci. Na okrugli stol su pozvani i dionici civilnog društva čije aktivnosti su namijenjene odgoju i obrazovanju predškolske djece te se nadopunjuju s institucionalnim predškolskim odgojem.

Teme ovog zajedničkog okruglog stola su:

1. Posebni programi u dječjim vrtićima (Integrirani sportski program u DV Radost, Djeca s teškoćama u razvoju)  – izlagači iz DV Radost, Split
  2. Zaštita mentalnog zdravlja djece (Razvoj emocionalne samoregulacije kod djece rane i predškolske dobi – prikaz rada s roditeljima i odgojiteljima – prikaz iz prakse) – izlagači iz DV Marjan, Split
  3. Od suradnje do partnerstva obitelji i vrtića (oblici, načini i vrste suradnje obitelji i vrtića u DV Cvit Mediterana) – izlagači iz DV Cvit Mediterana, Split
  4.

Okrugli stol će se održati u organizaciji triju vrtićkih ustanova iz Splita (Marjan, Cvit Mediterana i Radost) i Grada Splita kao partnera na ovim EU projektima.

Predviđeno vrijeme trajanja je po jedan sat za svaku temu.

Unaprijed Vam zahvaljujemo na Vašem odazivu i prisustvu.

S poštovanjem,

Damir Petrić – Voditelj EU projekta u DV Radost Split i Dubravko Vukovac – Ravnatelj DV Radost, Split

Pozivnica na zajednički okrugli stol dana 15. svibnja 2023.