23. pro
23.12.2016.

Djeca iz dječjeg vrtića Popaj na ADVENTSKO-BOŽIČNOM KONCERTU

20161221_013242

Pjesmu „ Mali Isuse sretan rođendan“, napisali su Maihael Prović , Ankica Svirač i Leo Škaro . Djeca iz dječjeg vrtića Popaj , iz odgojne skupine odgojiteljica Gordane Krasnić i Tatjane Kljenak , naučila su pjesmu te su pozvana na snimanje u glazbeni studio Lea Škare . Kako je pjesma zadovoljila kriterije kvalitetne izvedbe uključena je na nosač zvuka ( CD ) Božićnih pjesama , na kojem su se našle prigodne pjesme i drugih izvođača iz Splita.

U organizaciji Pastorala mladih Splitsko – makarske nadbiskupije, djeca su sudjelovala na već tradicionalni adventsko-božićni koncert u dvorani Nadbiskupskog sjemeništa 13.12. 2016.Božićna pjesma u izvedbi djece iz našeg vrtića kao i izvedbe zborova, vokalno-instrumentalnih sastava i ostalih izvođača oduševile su brojne gledatelje, roditelje, djedove, bake…