1. pro
01.12.2022.

Projekt “P4 – Razvoj personalizirane i uravnotežene prehrane u dječjim vrtićima”

U našem vrtiću Petar Pan uspješno smo započeli realizaciju projekta Razvoj personalizirane i uravnotežene prehrane u dječjim vrtićima koji provodimo u suradnji s Dječjom bolnicom Srebrnjak iz Zagreba. U sklopu projekta organizirali smo roditeljske sastanke na kojima je prisustvovao tim Dječje bolnice Srebrnjak – Služba bolničke prehrane, mag.nutr. Ana-Marija Genc, dr.med. Milan Jurić i Martina Martinčić iz partnerske tvrtke IN2 Grupa i testiranje djece na alergije (Prick test). Testiranje su obavile medicinske sestre iz Dječje bolnice Srebrnjak i liječnik alergolog. Testiranju je pristupilo preko 130 djece. Naša sportska dvorana je bila izvrsna čekaonica za opuštanje prije samog testa.

Zahvaljujući velikom odazivu roditelja i djece i trudu naših organizatora uspješno smo realizirali ovu projektnu fazu te se veselimo nastavku istog.